KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15712022

nr 1571 2022

Träsnitt

Roman Dmytryk (f. 1962, Ukraina). Motiv från utkanten av Lviv. Signerad. Bildmått: 37x22 cm, yttermått inklusive ram: 54x39

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 oktober 2023
kl 19:24:29

16/10 18:05:27 1      Vinnande bud

  • 16 okt

Specialauktion ART FOR THE FUTURE

Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE